YaLNıZLaR CaFeSi...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

annem!!

2 posters

annem!! Empty annem!!

Mesaj tarafından alone_leyla Ptsi Eyl. 08, 2008 5:46 pm

ateşe doğru yürürken arkama bakıp gözyaşındaki sıcaklığını hissedebildiğim tek insan...

kelimelerinin tanımlayamadıgı tek insan.bu konuyu açarken bile gözyaşlarıma hakim olamadığım insan...
ANNEM

annem!! 4aad691dc169ce231dd98c395f53d537

her geçen gün ben bunun yokluğuna nasıl alışcam yaa şeklinde düşüncelere daldığım
her gece allahım nolur ölmesin die dua ettiğim kadın

annem!! 397e0ad2a17966fe11d087e5ad1394e2

herşeyimi anlatabildiğim arkadaşım.beni arkadaşlarımdan kıskanan ,vakit geçirmekten zevk aldığım sarılıp ağladıgım ,güldüğüm hayatımın vazgeçilmez parçası...

annem!! 3fed9a01ee0fb46b971b175945d45e45

var oldugu sürece aklımıza gelmeyen, gecenin bir vakti seni seviyorum, iyi uykular miniğim mesajıyla insanı gözyaşlarına boğan, sarılmak için can attıgım insan...

annem!! 4b2a954fecc6f4eabf418e16652407f4

dünyanın en güzel kokan varlığıdır anne...kendine has, mis bir kokusu vardır ki odasına da sinmiştir, bir hafta uzak kalsanız o odaya girdiğinizde anlarsınız onu ne kadar özlediğinizi. durup durup sevgi gösterisi yapılması, boynuna sarılınması gereken insandır, "ay bi dur, üff" tepkisini asla vermeyecek olan, sizden daha da sıkı sarılacak olandır. bitane olan, eşi benzeri olmayan oluşumdur...
annem!! C7c83447ae952dcf9e187b4bcaba7b55

dünya üzerinde benim için ölene dek ağlayabilecek tek insan...

annem!! 6e7f8e2d7783c13dc682946b3f8b27e6
uykumdan uyandığımda attığım çığlığa kıyamayan, kanının alyuvarının akyuvarının beni ben yapan katığıyla doyuran,hic gormediğim bebekliğimin,ilk kesilen tırnağımın,zaptedilmeyen ağlamalarımın en yakın şahidi..sıcak çorbam...
annem!! E247ee0b3d8a8c5b1256a0432e815d1b

mükemmel iki gözle birsey beklemeden bakan, tatminini yüzündeki gülümsemeyle gösteren tek kadın. ona verdiğiniz en değersiz hediyeyi bile saklamaktan asla vazgeçmeyecek kadınlarn en kutsalı. hayatınız boyunca tereddütsüz ona hep dönebileceğinizi, üzülmenin ölmek olmadığın size öğreten ilk kadın. ilk öğretmenim...
hiç bir zaman terketmiyeceğim her daim yanında olacağım, benim için kendi hayatını ortaya koymuş ve hiç şakayeti olmamış beni doğuran insan ...

en kızgın olduğumda bile sarılıp, çocukluğumdan beridir ezberlediğim o kokusunu içime çektiğimde sakinlestiğim kişi. en ümitsiz olduğumda bile sesini duyup rahatladığım kişi. en mutlu olduğumda dizinin dibine oturup mutluluğumu paylastığım kişi. seni seviyorum anne...
bir bakışından birşeylerin ters gittiğini anlayan, en ufak bir sıkıntınızı tek kelimeye gerek duymadan hisseden, sizi dünyada karsılıksız ve en büyük sevgiyle seven tek insan... yeri doldurulamaz dost, sıcacık bir kucak...

seni çoook seviyorum annem!!
alone_leyla
alone_leyla
Süper Moderatör
Süper Moderatör

Forum Puanı : 1
Yıldız puanı : 5903

annem!! Empty Geri: annem!!

Mesaj tarafından pretty_albena Çarş. Eyl. 10, 2008 3:26 pm

çok gslmiş paylaşım için saol...
pretty_albena
pretty_albena