YaLNıZLaR CaFeSi...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KESTEL KÜLTÜR VE SANAT FESTİVALİ COŞKUSUYLA DEVAM EDİYOR

2 posters

KESTEL KÜLTÜR VE SANAT FESTİVALİ COŞKUSUYLA DEVAM EDİYOR Empty KESTEL KÜLTÜR VE SANAT FESTİVALİ COŞKUSUYLA DEVAM EDİYOR

Mesaj tarafından alone_leyla C.tesi Ağus. 09, 2008 12:31 am

KESTEL KÜLTÜR VE SANAT FESTİVALİ COŞKUSUYLA DEVAM EDİYOR Kestel-kultur-ve-sanat-festivali-coskusuyla-devam_o

Bursa'nın Kestel İlçesinde Düzenlenen Kültür ve Sanat Festivali İkinci Gününde Kestel'de Bulunan Bayburtlular Derneği, Erzurum Olurlular Derneği Gibi İl Dernekleri, Sundukları Programları ile Unutulmaz Saatler Yaşattı.

Bursa'nın Kestel ilçesinde düzenlenen Kültür ve Sanat Festivali ikinci gününde Kestel'de bulunan Bayburtlular Derneği, Erzurum Olurlular Derneği gibi il dernekleri, sundukları programları ile unutulmaz saatler yaşattı.
Kestel Kültür ve Sanat Festivali ikinci gününde Kestel Bayburtlular Derneği, Erzurum Olurlular Derneği, Kestel Balgöç Derneği ve Folklor Eğitim ve Araştırma Derneği, sundukları birbirinden ilginç programları ile etkinliğe renk kattı.

Olurlular Derneği programında tamamı Kestel'deki kişilerden kurulu koro ile tasavvuf müziği ve halk müziği seslendirdi.

Olurlular Derneği bar ekibi de halk oyunu gösterileri ile vatandaşlara unutulmaz bir gösteri sundu. Bayburtlular Derneği halk oyunları ekibi gösterisi yanında Bayburtlu Sanatçı Nemci Devren de mini konser verdi.

Balgöç Derneği ise 8 bayan ve 8 erkekten kurulu koro ve koro solistlerin seslendirdiği Rumeli türküleri ile programa renk kattı.
Programın sonunda Folklor Eğitim ve Araştırma Derneği müzik ekibi halk müziği dinletisi sundu. Programa Kestel Belediye Başkanı Yener Acar, Barakfakih Belediye Başkanı Ali Kök, belediye meclis üyeleri, sivil toplum örgüt başkanları, hayırsever işadamı Musa Coşkun ve vatandaşlar katıldı.
alone_leyla
alone_leyla
Süper Moderatör
Süper Moderatör

Forum Puanı : 1
Yıldız puanı : 5908

KESTEL KÜLTÜR VE SANAT FESTİVALİ COŞKUSUYLA DEVAM EDİYOR Empty Geri: KESTEL KÜLTÜR VE SANAT FESTİVALİ COŞKUSUYLA DEVAM EDİYOR

Mesaj tarafından pretty_albena C.tesi Ağus. 09, 2008 5:02 pm

ben katılamadım çünkü haberim yoktu Razz saol bilgi için...
pretty_albena
pretty_albena
moderatör
moderatör

Forum Puanı : 22
Yıldız puanı : 5852