YaLNıZLaR CaFeSi...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ben sana coktan veda ettim

2 posters

ben sana coktan veda ettim Empty ben sana coktan veda ettim

Mesaj tarafından cyléle Salı Haz. 24, 2008 10:53 pm

Gidiyorum diyorsun....
Ben sana çoktan veda ettim bilmiyor musun?????
Düşler sokağının kaldırım taşlarından biri eksik senin yüzünden hala anlayamadın mı? yanımda bu yüzden yürüyemiyorsun.

Ben senin ayrılığına sevdalandım artık sevgili.!!!
Ayrılığında bir başka güzel oluyorsun..
saçlarını esmeyen rüzgarlar savuruyor sen esen rüzgarlarda kayboluyorsun. Bir veda yazısı istedin benden, yazmak ne kadar zor görmüyor musun? benden bir parçayı taşımaya ihtiyacın mi var neden beni buna zorluyorsun???
Ben seni dokunamadığım ellerin kadar yazamadığım satırlarımda sevdim,
sen satır başlarında doğup satır sonuna ölüyorsun, benden seni öldürmemi mi istiyorsun???
Yazdım sevgili, sana veda sözlerimi yazdım, hiç okuyamayacağını bildiğim için yazdım belki de, hem de ne kadar çok okumayı istediğini bildiğim halde.
Uzun bir gece boyunca bu son olacak belki de dedim sevgili .. Gece deliydi ben daha deli, gece öfkeliydi ben daha öfkeli, o gece sen vardın yanımda sevgili.
Ben sana çoktaaaan veda ettim sevgili, sessizliğim yeni sevgililerine karsı öfkemden neden anlamıyorsun?
Fonda sezen aksu adın bende saklı be sevgili, mutluluğun başka diyarlarda olsun varsın, bu bendeki sevginin farkı ..asla okuyamayacağını bildiğim satırlarda gözyaşların var sevgili, bu şehir sensiz bir başka çekilmez olacak, orda olduğunu bildiğim bir yerde olamayacaksın artık, geceleri hayali çiçekler koyamayacağım artık kutuna, pencerendeki her ışıkta o odada diyemeyeceğim, geceleri bir başka yabancı olacak yokluğun..
yokluğuna sevdalı bu çocuk varlığını kıskanacak be sevgili!!!.
Cebimde veda yazın vardı sevgili, yok dedim, yazarım bir gün dedim, cebim ateş , ateş bedenim.. ve sen..
Kahverengi gözlerim, yazarım bir gün Sevgili, neden okuyamadığını o satırları neden okuyamayacağını yazarım. gülümsersin sevgili gözlerinde yaşlar gülümsersin ve ben gözlerindeki yasa tutsak...
Ben seni bir sigara mesafesi gibi sevdim. Sen sigara dumanını benden ötelerine savururken beni de sürükleyiverdin be sevgili.!
Yazabileceğim öykülerin en güzeli senin için olabilirdi, oysa sen yazılmış öykülerimi sevdin. yazılmış öykülerde acı var öfke var sevgili ve yokluğunda en az onun kadar, ben yokluğuna sevdalı. sen yoksun sevgili ben sana tutsak, hayallerin bittiği yerde sevgili orda buluşacağız bir gün o zamana kadar ,
elveda..
Hoşça kal…
cyléle
cyléle
demir baş üye
demir baş üye

Forum Puanı : 6
Yıldız puanı : 5817

ben sana coktan veda ettim Empty Geri: ben sana coktan veda ettim

Mesaj tarafından pretty_albena Cuma Haz. 27, 2008 1:59 pm

hoşmuş saol cnm Smile
pretty_albena