YaLNıZLaR CaFeSi...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

cennet yüreklim (alone_leyla)

2 posters

cennet yüreklim (alone_leyla) Empty cennet yüreklim (alone_leyla)

Mesaj tarafından alone_leyla Salı Eyl. 09, 2008 7:46 pm

Cennet Yüreklim...

İlk tanıştığımız günü hatırlıyorumda internette yaptığım basit bir "tık"ın bu kadar büyük bir aşkın başlangıcı olabileceği kimsenin aklının ucundan bile geçmezdi.

Gördüm aşık oldum ve bir şey olur da ya bir daha göremezsem diye korkularla boğuştum. Duydum aşık oldum ve bir şey olur da ya bir daha o kadife sesini duyamazsam diye gecelerin karanlığında boğuldum. Hep derler ya internet aşkı bu, bugün var yarın yok diye böyle bir aşkı gerçek dünyada kaç kişi tatmıştır acaba, bu şerefe erişebilmişlermidir gerçek dünyanın yalan insanları. Onların da olmuşmudur gerçek hayatında yalan da olsa bir aşkları. Bulabilmişlermi onlarda benim bulduğum gibi gerçek sevdayı. Duyabilmişler mi sevgililerinden SENİ SEVİYORUM cümlesinin verdiği o mükemmel sıcaklığı. Ben çok şanslı biriyim galiba çünkü; gerçek aşkın en büyüğünü internet denilen sanal alemin tam ortasında buldum. Ben daha önce hiç böyle sevilmedim. Daha önce mutluluk denilen şu uzun yolda hiç yürümedim. Daha önce seninle güldüğüm gibi hiç gülmedim. O güzelim aşk şarkılarına hiç böylesine hissederek eşlik etmedim.

Ben daha önce bilmediğim bir çok şeyi senden öğrendim. Bilmiyorum belkide bende sana bir şeyler öğrettim. Zaten aşk bu değil mi; sevdiğine bir şeyler verebilmek. Ben senden öğrendiklerimi hiç unutmadım, unutmam, unutmayacağım. Seni gördüğümde dünyalar benim oluyor her defasında, benim o kadar çok dünyam oldu ki sayamadım bile. Sana verdiğim her selam sana sarılmak gibi benim için, aldığım her karşılık ise yürekten gelen bir öpücük gibi tam yanağımda hissediyorum ve bazende dudaklarımda. Telefonumda senin sevdiğin şarkıların melodisi var ve beni başkalarıda arasa ilk aklıma sen geliyorsun senin şarkılarını dinliyorum. O kadar eşsizin ki benim için senden gelen bir mesajı okuduğumda yüzümde kendiliğinden bir gülümseme oluşuyor ve annem bile anladı artık çünkü; durup dururken yine gülümsüyorsun yine mesaj geldi değil mi ondan diyor ve ben çok mutlu oluyorum. Herkes bilsin istiyorum mutluluk kaynağımı. Seni kamerada gördüğüm zaman ise o benim olan dünyaların tek kralı ben oluyorum. Sen gülünce gözlerinde cenneti görüyorum bazen, o yüzden ben sana CENNET YÜREKLİM diyorum.

Bir tutku, kimilerine göre elde ettiğinde sönüp giden bir ateştir. Ben seni hiç elde etmedim o yüzden mi içimde ki yangın büyüdükçe büyüyor yaktıkça yakıyor? Ben seni elde etsem bile sanmıyorum ki içimdeki ateş sönüp gitsin çünkü; ben sana düşlerimde bile dokunduğumda bütün vücudumu ateşler sarıyor kaldı ki gerçekte dokununca kül olmuyayım. Ben seni çok seviyorum, seni öyle çok seviyorum ki, senin bilmediğin hiç görmediğin bir yerde SEN diye ölüyorum belkide. Aşkım için ölürüm diyenlere hep kızardım önceleri sen öldüğünde aşkın seni ne yapsın derdim, özür diliyorum onlardan ne demek istediklerini şimdi aşkı yaşayınca tam olarak anlıyorum. Aşkın için gerekirse ölürsün yada aşkın göçüp gittiğinde bu diyardan onun anısını yaşatmak için ölümüne yaşamayı seçersin. Ben sen varsın diye yaşamıyormuşum bu dünyada Cennet Yüreklim, ben seni bir gün olurda bulurum diye yaşıyormuşum ve buldum en sonunda seni en olmaz denilen yerde. Şimdi neredeyim diye sorma, artık sen yüreğimin Cennetindesin yüreğimin en özelindesin en bilinmezindesin. Sen bensin bende zaten Sen dediğim cennetteyim.

Bizim hiç mi kötü anlarımız olmadı oldu tabi. Ama biz hiç birbirimize gurur yapmadık hiç inatlaşmadık. Sen ben kavgası hiç olmadı aramızda. Kavgalarımızı bile "Biz" diye yaptık. Ve bu yüzden biz hep "Biz" olarak kaldık ve öylede kalacağız.

Unutmayacağım seni hiç bir zaman, sen bende her zaman var oldun. Aldığım nefesim oldun. Varmak istediğim her yolun sonundaki sen oldun. Verdiğim her kararda düşünülen taraf oldun. Gittiğim diyarlarda canıma yoldaş oldun. Ben sevdayı yaşayansam sen yaşatan oldun. Günlerime doğan ilk güneş geceleri yüzüme vuran mehtap ışığı oldun. Umudum oldun gözbebeğim, bitanem, aşkım, sevdam, herşeyim, tek gerçeğim, badem gözlüm, canım sevgilim, Cennet Yüreklim oldun. Sen farkında değilsin belki ama ben o hayatımın en şanslı "tık"ını yaptığım andan itibaren sen BENİM oldun. Ve sen o eşsiz Cennet Yüreğinle beraber hep bende olacaksın...

Seni Çok Seviyorum M…………
alone_leyla
alone_leyla
Süper Moderatör
Süper Moderatör

Forum Puanı : 1
Yıldız puanı : 5891

cennet yüreklim (alone_leyla) Empty Geri: cennet yüreklim (alone_leyla)

Mesaj tarafından pretty_albena Salı Eyl. 09, 2008 8:08 pm

çok gslmiş gerçekten onun gibi bi aşkı yaşamak isterim Smile
pretty_albena
pretty_albena
moderatör
moderatör

Forum Puanı : 22
Yıldız puanı : 5835