YaLNıZLaR CaFeSi...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dostluklar Pazarda 10 taksit peşin fiyatına...

2 posters

Dostluklar Pazarda 10 taksit peşin fiyatına... Empty Dostluklar Pazarda 10 taksit peşin fiyatına...

Mesaj tarafından alone_leyla Salı Eyl. 02, 2008 11:31 am

Şöyle bakıyorum da etrafıma,herkes herkese dostum diyor kolayca,şaşıyorum.ucuzlamış dostluk lafı, öylesine ağızlarda sakız...
Ucuzluk başlamış almış başını gidiyor,hiç inmiyor vitrinlerden,ne yaz ne kış.Alıcı da yok,ne yapacaklar indirim diye satacaklar.Alan alacak,kalan pazarlara düşecek.
Giysilerin ilk vitrin serüvenleri 10 taksit peşin fiatına..Cazip tabi ki ..Öde öde aylar geçmez genede alırız...
Ona rağmen,hemen indirim günleri başlar.Elde kalanlar ucuzluğa,oradan pazarlara..Kalanlar çoğu kez 32-34 beden.Sen ara dur pazarda,bol beden...Ama ucuz,çok ucuz alayımda zayıflar giyerim...zayıflamak mı??? hiç giyilmez birikir durur dolapta...
Sebze torbalarından çok,kendimize çoluk çocuğa hatta eşe dosta ucuz ya,bir sürü giysi torbaları...Uysada uymasada...Hatta sebze meyveden kısıp almazmıydık ıvır zıvır..Bahanede hazır ..Kendimize aldıklarımızında modası geçecek,ucuz olunca giy at...Gözümüz doymazdı,bir tishirt daha.Ay!bu da güzelmiş...Şimdilerde vitrinler yaz kış daimi indirimde.Pazar fiatına... 2 alana bir bedava..Dahasıda var 10 ay taksitle ...
Çok ucuzluk var çoook.Ucuzluk her yerde.. Ama herkese dostum deme.Dostluk o kadar ucuz değil...

Varmısın
Dostluğu ucuzmu sandın,öyleyse aldandın.
Koyacaksın canını yüreğini,sormayacaksın nedenini.
Varlığını,malınıda katacaksın,beraber paylaşacaksın.
Yok öyle,bende var sende ye,vereceksin kırmadan usulca
Anlamamış gibi sıkıntısını ama bileceksin sıkıldığını
Dost demek ucuzluk değil,pahalı gelecek sana
Pahalı ulaşılması zor olandır,ulaşacaksın ta! sonuna kadar
Varmısın..
alone_leyla
alone_leyla
Süper Moderatör
Süper Moderatör

Forum Puanı : 1
Yıldız puanı : 5890

Dostluklar Pazarda 10 taksit peşin fiyatına... Empty Geri: Dostluklar Pazarda 10 taksit peşin fiyatına...

Mesaj tarafından pretty_albena C.tesi Eyl. 06, 2008 7:45 pm

çok doğru saol bizimle payşatığın için!!!
pretty_albena
pretty_albena
moderatör
moderatör

Forum Puanı : 22
Yıldız puanı : 5834