YaLNıZLaR CaFeSi...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

sıcaklığına hasret yaşayan ellerim

3 posters

sıcaklığına hasret yaşayan ellerim Empty sıcaklığına hasret yaşayan ellerim

Mesaj tarafından cyléle C.tesi Haz. 14, 2008 1:27 am

Şimdi bir resim çiz gözlerinde, Yağmurlar mürekkebin olsun, Hadi bir resim çiz şimdi yüreğinde Yanıbaşınada koy beni . Dalıp dalıp gideyim ötelere, Tek misafiri olayım gözlerinin, Gözlerine bakıp dalayım işte. Ellerini ellerimin içinden alma sakın, Hissetsin sıcaklığını, Şimdi bir resim çiz gözlerinde, Yağmurlar mürekkebin olsun, Hadi bir resim çiz şimdi yüreğinde Yanıbaşınada koy beni . Dalıp dalıp gideyim ötelere, Tek misafiri olayım gözlerinin, Gözlerine bakıp dalayım işte. Ellerini ellerimin içinden alma sakın, Hissetsin sıcaklığını, Sıcaklığa hasret yaşayan ellerim. Bir yaslanayım yüreğinin üzerine Öylece kalayım işte. Ve beni hiç alma oradan, Ben orada seninle yaşlanayım. Gözlerinden denize bakayım O çok sevdiğim denizi göreyim gözlerinde. Tüm sevda yüklü gemiler o denizden geçsin. Ve limanı da bizim yüreğimiz olsun. Martılar hüzün taşır çoğu zaman Ama bize sevgi taşısınlar bir tutam, Yani ağızlarında biz olalım, Yani sevgimiz olsun bitimsiz. Martılarla oynaşalım seninle, Yani martı olalım bizde. Denizler aşkımız olsun, Yakamozlarda çocuklarımız... Her hüznümde, Hayatla bitmeyen kavgalarımda, Her yenilgimde mesela, Hep sen ol, sadece sen ama... Bilirsin ki ben çok ağlarım, Demek ki her an, Yani her nefesimde yanımda olmalısın. Zira korkar bu Şiirbaz yalnızlıktan, Karanlıktan korkar. Sen aydınlat karanlığımı, Ölüme doğru koşarak giderken şu günlerde Daima sen aydınlat karanlık gidişimi." Şimdi bir resim çiz yüreğinle Yüreğinde hep ben olayım......
. Bir yaslanayım yüreğinin üzerine Öylece kalayım işte. Ve beni hiç alma oradan, Ben orada seninle yaşlanayım. Gözlerinden denize bakayım O çok sevdiğim denizi göreyim gözlerinde. Tüm sevda yüklü gemiler o denizden geçsin. Ve limanı da bizim yüreğimiz olsun. Martılar hüzün taşır çoğu zaman Ama bize sevgi taşısınlar bir tutam, Yani ağızlarında biz olalım, Yani sevgimiz olsun bitimsiz. Martılarla oynaşalım seninle, Yani martı olalım bizde. Denizler aşkımız olsun, Yakamozlarda çocuklarımız... Her hüznümde, Hayatla bitmeyen kavgalarımda, Her yenilgimde mesela, Hep sen ol, sadece sen ama... Bilirsin ki ben çok ağlarım, Demek ki her an, Yani her nefesimde yanımda olmalısın. Zira korkar bu Şiirbaz yalnızlıktan, Karanlıktan korkar. Sen aydınlat karanlığımı, Ölüme doğru koşarak giderken şu günlerde Daima sen aydınlat karanlık gidişimi." Şimdi bir resim çiz
yüreğinle Yüreğinde hep ben olayım......
cyléle
cyléle
demir baş üye
demir baş üye

Forum Puanı : 6
Yıldız puanı : 5818

sıcaklığına hasret yaşayan ellerim Empty Geri: sıcaklığına hasret yaşayan ellerim

Mesaj tarafından Misafir Paz Haz. 15, 2008 9:11 pm

alama kuzum cok güseldi saaol

Misafir
Misafir

sıcaklığına hasret yaşayan ellerim Empty Geri: sıcaklığına hasret yaşayan ellerim

Mesaj tarafından cyléle Paz Haz. 15, 2008 10:15 pm

saol kuzumm SadSad
cyléle
cyléle
demir baş üye
demir baş üye

Mesaj tarafından alone_leyla Paz Haz. 15, 2008 10:46 pm

Şimdi bir resim çiz gözlerinde, Yağmurlar mürekkebin olsun, Hadi bir resim çiz şimdi yüreğinde Yanıbaşınada koy beni

ssaoL cnm
alone_leyla
alone_leyla
Süper Moderatör
Süper Moderatör

Forum Puanı : 1
Yıldız puanı : 5905

Mesaj tarafından cyléle Paz Haz. 15, 2008 11:08 pm

sen saol canm yorumun için (:
cyléle
cyléle
demir baş üye
demir baş üye

Mesaj tarafından D'Leh Ptsi Haz. 16, 2008 5:43 pm

sagol kuzumm : ))))))))))))))))))) guzelmısss
D'Leh
D'Leh
Admin
Admin

Forum Puanı : 4
Yıldız puanı : 6811

http://xat.com/gocmenlern_yeri

Mesaj tarafından cyléle Ptsi Haz. 16, 2008 7:38 pm

sen saol kuzuum (:
hyrdır sendemi kuzuluga özendin (:
cyléle
cyléle
demir baş üye
demir baş üye

- Similar topics