YaLNıZLaR CaFeSi...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

son moda qenÇLik

2 posters

son moda qenÇLik Empty son moda qenÇLik

Mesaj tarafından alone_leyla Çarş. Haz. 11, 2008 9:11 pm

Bıktım... Bomboş insanlardan bıktım. Daha da kötüsü her geçen gün sayıları artıyor. Evet, cadde kültürü(!)nden bahsediyorum. Yaşlarından oldukça büyük görünümlü, marka düşkünleri, herşeyi para ve karizma sanan boş beyinler. İğrençler... Kültürleri para, erkek/kız, piyasa, Buffalo botlar, Barbour montlardan ibaret. Sorsanız şu an kim kiminle savaşacak, haberleri yok. Yozlaşmış beyin hepsi.. Ve bunu bir marka gibi övünerek, gerinerek taşıyorlar. Onlar bu kültürün savunucuları oldukça, bizler azınlığı oluşturmaya başlıyoruz. Giderek tükeniyoruz mu desem yoksa? Tükenmesek de çok az olduğumuzu söylemeliyim. Ondan sonra bizden önceki kuşağa kızıyoruz. Neden sürekli gençleri suçluyorlar diye... Haklılar! İstisnalar kaideyi bozmuyor. Onlar geziyor, para yiyor; biz yararlı olmaya çabalıyoruz.
Son moda gençlik böyle. Emirler ise kitap okumak yok. Kitap öcüdür. Gazete okumak yok. Zaten katlayamazsın, ojelerin bozulur. Katiyen üşümek yok, aman ha! Karda ve yağmurda göbeğin açık, omuzların dışarıda, ağzında sakız ve yüzünde fondoten olmalı. Erkek arkadaşın kesinlikle holigan olmalı ve elinde tesbihi olmalı. Ayrıca giydiğin herşeye karışıp seni gözetim altında tutmalı. Bunları yaparken unutmayacağın tek şey ise beyninin bomboş olması. Böylece aramıza hoşgeldin...
Yazık!!! Çok yazık...
alone_leyla
alone_leyla
Süper Moderatör
Süper Moderatör

Forum Puanı : 1
Yıldız puanı : 5906

son moda qenÇLik Empty Geri: son moda qenÇLik

Mesaj tarafından Misafir Paz Haz. 15, 2008 9:12 pm

cok güsel anlatılmıs ne kadr boş genclik Wink
paylasm içn tsk

Misafir