İnternetCafeler

İnternetCafeler

Mesaj tarafından alone_leyla Bir Cuma Ağus. 08, 2008 1:57 pm

Çoğu zaman yazmak istedim yazdım yazdım sildim.Cafe mi Kafe mi yazsam diye bile düşündüm Smile

Eskiden yani çok değil 10 sene önce internet yokken biz saklambaç oynar,ağaçlara tırmanır,salıncak kurar,futbol basket oynar,ağaçlardan meyve koparır böyle zevkli anlar yaşardık dolu doluydu.Kışları kar oynar kızak yapar bişeylerle uğraşırdık.Şimdi çocuklar annelerinden babalarından aldıkları parayla direkt internete hücum eder savaş oyunlarına verirler kendilerini.İnterneti yararları dışında her şekilde kullanırlar.Sorumsuz anne babalar işe gider çocuğum burda kalsın ne isterse yapın bir yere bırakmayın der çekip gider..Afedersiniz ama akşama kadar kavga gürültü küfür havada uçuşur.

1-2 anne babayla konuştum arkadaşın cafesine geldiklerinde.Sizin yerinizde olsam göndermem diye.Çocuğum sosyalleşsin denildi.

Sosyalleşme adı altında mutsuz kendine güveni olmayan çocuklar yetiştiriyoruz küfür+sigara cabası..Düşüncelerinizi merak ediyorum teşekkürler

Süper Moderatör
Süper Moderatör

Forum Puanı : 1
Yıldız puanı : 3846

Geri: İnternetCafeler

Mesaj tarafından pretty_albena Bir Cuma Ağus. 08, 2008 3:22 pm

çok doğru bi konuya değinmişsin malesef böle sorumsuz aileler mevcut aslında bu konuda öncelikle onların bilgilendirilmesi gerekiyor ancak bu şekilde çocuklarına istemeden de olsa nsl zarar verebildiklerini görebilirler...
pretty_albena
moderatör
moderatör

Forum Puanı : 22
Yıldız puanı : 3790