YaLNıZLaR CaFeSi...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

>> Yüreqindeki Ses Kimin ?? << (alone_leyla)

3 posters

>>    Yüreqindeki Ses Kimin ??     <<  (alone_leyla) Empty >> Yüreqindeki Ses Kimin ?? << (alone_leyla)

Mesaj tarafından alone_leyla C.tesi Haz. 21, 2008 1:32 am

>>    Yüreqindeki Ses Kimin ??     <<  (alone_leyla) A351k_10

[Madem ki yüreğinin sesini dinleyip gittin,o zaman özgürsün sevgilim. .söz! zerre kadar kızmam sana..kad erimden arta kalan yarım yürekle ağlarım sana...is yanlarımı şehrine gönderirim seninde içini yaksın diye..son ra bir kartposta l olurum belirsiz adresinde,arada bir uğrarım sana..pos tacı da yanlış adrese göndericek değil ya..

mademki yüreğinin sesini dinleyip terk ettin beni..o zaman git kal olduğun yerde..şişelerce dolusu sevgi şiirleri yollarım bende sana..yen i sevgilin bir korsan olucak değil ya,toplayamaz ya denizdeki şiirleri..o yüzden şiirin her mısrasına canımdan bir parça gönderiyorum.yüztane şişe içinde herşeyimi koyuyorum ..malum yüzde yüz seninim ben...

mademki yüreğinin sesini dinledin,o zaman birazda beni dinle..se n istesende,istemesende ben o yürekte ebedi misafirim ..ölüceğin güne kadar ben hep orda olucam..b elki diken olup acıtacağım seni,yada bir şarkı dinlediğinde göz yaşın,ama ne olursa olsun bir ben olucağım yüreğinde silip atamadığın..yıllar geçicek sen yüreğinden gelen sesi merak ediceksin ..evlenic eksin çocuğun olacak ama o ses kim olduğunu hep merak ediceksin ..sorgulu caksın kendini.. ve ses hep senin içinde bir çığlık olucak,taki bir ölüm gelipte,bir can alana kadar...

sen yaşadıkça,bende ayakta durdukça, ben senin içindeki ses olucağım...çünki ben senin sessiz çığlığın,umutsuz bir şehrin kız kuleside bekleyen aşığıyım..

hadi şimdi duy beni,gel bana,ben senden gitmeden önce....

.....alone_leyla.....

En son alone_leyla tarafından Ptsi Tem. 28, 2008 12:28 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
alone_leyla
alone_leyla
Süper Moderatör
Süper Moderatör

Forum Puanı : 1
Yıldız puanı : 5861

>>    Yüreqindeki Ses Kimin ??     <<  (alone_leyla) Empty Geri: >> Yüreqindeki Ses Kimin ?? << (alone_leyla)

Mesaj tarafından cyléle C.tesi Haz. 21, 2008 2:13 am

güselmiş canm emeine salık Sad
cyléle
cyléle
demir baş üye
demir baş üye

Forum Puanı : 6
Yıldız puanı : 5774

>>    Yüreqindeki Ses Kimin ??     <<  (alone_leyla) Empty Geri: >> Yüreqindeki Ses Kimin ?? << (alone_leyla)

Mesaj tarafından alone_leyla C.tesi Haz. 21, 2008 2:14 am

beqebnmene sevindim cnm sen saoL Sad
alone_leyla
alone_leyla
Süper Moderatör
Süper Moderatör

Mesaj tarafından D'Leh Ptsi Haz. 23, 2008 8:28 pm

coook guzelmıs yaaa
D'Leh
D'Leh
Admin
Admin

Forum Puanı : 4
Yıldız puanı : 6767

http://xat.com/gocmenlern_yeri

Mesaj tarafından alone_leyla Ptsi Haz. 23, 2008 8:30 pm

aqLaya biLirsiniz peçete war Very Happy:D
alone_leyla
alone_leyla
Süper Moderatör
Süper Moderatör