YaLNıZLaR CaFeSi...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

sonu olumle biten bir ask hikayesi

4 posters

sonu olumle biten bir ask hikayesi Empty sonu olumle biten bir ask hikayesi

Mesaj tarafından D'Leh Çarş. Haz. 11, 2008 3:11 pm

Sonu ÖLÜMLE Biten Bir Aşk Hikayesi

Hayata küsmüş ölümü evinde bekleyen insanlarla hiç konuşmayan sokağa dahi çıkmak istemeyen bir genç varmış.Bu genç ki ölümüne çok az kalmış kansermiş.Daha hayatının baharında geleceği olmayacağı için göz yaşı döküyormuş.İnsanlar sokaklar güle eğlene geziyorlarmış ama o sadece camdan bakıp keşke bende çıkıp gezsem eğlensem diyormuş.

Birgün dayanamamış sokağa çıkmış önce bir simit almış onu yiyerek mağazaların vitrinlerine bakınıyormuş birden cd satan bir dükkanın önünden geçerken cd satan kızla göz göze gelmiş hayatında gördüğü en güzel gözlermiş onlar.Sonra dayanamayıp içeri girmiş.Vitrinden rastgele bir cd göstermiş kız ona gülümsemiş ve cdyi paketlemek için içeri gitmiş.Genç cdyi aldıktan sonra evine gelmiş cdnin paketini açmadan dolabına atmış.

Hep o bakışları aklına geliyormuş.Artık genç sırf kızı görmek için hergün cd almaya başlamış ve bu cdleri hiç açmadan dolabına atmaya başlamış.bu konuyu annesine açmış annesi git açıl o kıza sevdiğini söyle demiş.Genç karar vermiş ve cd dükkanına tekrar gitmiş kıza yine bir cd göstermiş kız onu paketlemek için içeri gittiğinde çocuk oradaki bir kağıda SİZDEN ÇOK HOŞLANDIM BİR AKŞAM YEMEĞE ÇIKABİLİRMİYİZ BEN KEREM KABUL EDERSENİZ BANA BU NUMARADAN ULAŞABİLİRSİNİZ.diye yazmış sonra bu kağıdı kasanın kenarına iliştirmiş cdyi alıp evine gitmiş ve yine açmadan dolaba atmış.

Cdci kız o kağıdı 3 gün sonra bulmuş hemen üzerindeki telefon numarasını aramış ağlayan bir sesle telefonu gencin annesi açmış kız KEREMle görüşebilirmiyim demiş annesi ağlayarak DUYMADINIZ MI DÜN GECE OĞLUMU KAYBETTİK!! demiş.Gencin ölümünden bir hafta sonra annesi odasını düzelmek için gencin dolabını açmış bir sürü açılmayan cdleri görmüş bir tanesini açmaya karar vermiş paketin içinde MERHABA BENİM ADIM BUSE SİZDEN ÇOK HOŞLANDIM BİR AKŞAM YEMEĞE ÇIKABİLİRMİYİZ BANA BU NUMARADAN ULAŞABİLİRSİNİZ yazısı yazıyormuş.

Admin
Admin

Forum Puanı : 4
Yıldız puanı : 6767

http://xat.com/gocmenlern_yeri

sonu olumle biten bir ask hikayesi Empty Geri: sonu olumle biten bir ask hikayesi

Mesaj tarafından Misafir Çarş. Haz. 11, 2008 7:08 pm

off Sad
emeine saalık cnm:(

Misafir
Misafir

sonu olumle biten bir ask hikayesi Empty Geri: sonu olumle biten bir ask hikayesi

Mesaj tarafından cyléle Çarş. Haz. 11, 2008 7:45 pm

cok güselmis saol SadSad
cyléle
cyléle
demir baş üye
demir baş üye

Forum Puanı : 6
Yıldız puanı : 5774

Mesaj tarafından only_mehmet Cuma Haz. 13, 2008 1:33 am

paylaşım için saol.. Smile
only_mehmet
only_mehmet
Admin
Admin

Forum Puanı : 2
Yıldız puanı : 6790

https://yalnizlarcafesi.yetkin-forum.com

Mesaj tarafından obiçemte Perş. Haz. 19, 2008 7:57 pm

paylaşım için sagol
üzücüymüş
obiçemte
obiçemte
demir baş üye
demir baş üye

Forum Puanı : 9
Yıldız puanı : 5784

http://besiktas.taraftariyiz.com

- Similar topics