YaLNıZLaR CaFeSi...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Güzel Sözler

3 posters

Güzel Sözler Empty Güzel Sözler

Mesaj tarafından D'Leh Çarş. Haz. 11, 2008 2:42 pm

1.Seni seviyorum; elini kalbimin uzerinde hissettigim zaman, uzuntulerimi alıp onların yerine simdiye kadar kimsenin basaramadıgı o sıcaklıgı koymayı basardıgın icin...</FONT>Güzel Sözler Arrow
2.Seni ben degil gozlerim secti, onlar sevdi onlar begendi. Sen benim degil onlarınsın gittiysen bana ne onlar aglasın...</FONT>Güzel Sözler Arrow
3.Sesini duysam da her an yuzunu gormek gibi degil, ozledigimi bil her an cunku hicbir sey seni sevmek gibi degil!</FONT>Güzel Sözler Arrow
4.DÜNDE,BUGÜNDE,YARINDA, YÜREGIN KADAR YANINDAYIM. KENDINI YALNIZ HİSSETTIGINDE ELINI KALBINE KOY;BEN HEP ORDAYIM</FONT>Güzel Sözler Arrow
5.Bir insanın idealleri olmalı, sonsuzluk gibi... Bir insanın ozlemi olmalı, ozlemle acan cicekler gibi... Bir insanın birtanesi olmalı, o da senin gibi...</FONT>
6.TEK KALDIM DÜNYADA DÜNYAM OLUR MUSUN? DENİZLER KADAR SEVDİM DALGAM OLUR MUSUN? ATEŞLER KADAR YANDIM ALEVİM OLUR MUSUN? İlK aŞkIm DğİlSiN aFfEt SoN aŞkIm OlUr MuSuN??? </FONT>Güzel Sözler Arrow
7.BİR KELEBEK OLSAYDIM YAĞMUR GÜNEŞ DEMEDEN YANINA UÇARDIM.OMZUNA KONUp SANA DOYASIYA BAKARDIM BİR HABER VERMEDEN YANAĞINDAN ÖpER KAÇARDIM!...</FONT>Güzel Sözler Arrow
8.Mürekkepten denizler, kağıttan gemiler yaptım. Sonra ismini her yere yazdım. İsmini yazınca seni sevdiğimi sandın, ben seni sevmedim sana taptım!.. </FONT>Güzel Sözler Arrow
9.<></FONT>Güzel Sözler Arrow
10.gunduz-gece men seni urkek bir sevgi ile ne qeder sevdiyimi ancaq onda bilersen yasayarsan gorersen </FONT>Güzel Sözler Arrow
11.bir gün en sevdiğin insandan en büyük darbeyi yersen o zaman Dostluğun KARA Sevginin YARA Aşkın PALAVRA olduğunu anlayacaksın...</FONT>Güzel Sözler Arrow
12.insan bir sever iki degil insan bir sever ili degil iki seven zaren insan degil </FONT>Güzel Sözler Arrow
13.ıssız cöllerde görmeyi isteyipde kaybetmeyi kabulenemediğim engüzel serabımsın</FONT>Güzel Sözler Arrow
14.fizikle buldum kimyayla çözdüm edebiyatla söylüyorum seni çok seviyorum</FONT>Güzel Sözler Arrow
15.sevgin yetişir uzaklardan yanlızlığıma</FONT>
D'Leh
D'Leh
Admin
Admin

Forum Puanı : 4
Yıldız puanı : 6768

http://xat.com/gocmenlern_yeri

Güzel Sözler Empty Geri: Güzel Sözler

Mesaj tarafından Misafir Çarş. Haz. 11, 2008 2:46 pm

pylsm içn tsk

Misafir
Misafir

Mesaj tarafından obiçemte Çarş. Haz. 11, 2008 11:29 pm

5.Bir insanın idealleri olmalı, sonsuzluk gibi... Bir insanın ozlemi olmalı, ozlemle acan cicekler gibi... Bir insanın birtanesi olmalı, o da senin gibi...</FONT>
paylaşım için tşk brıçet Smile
obiçemte
obiçemte
demir baş üye
demir baş üye

Forum Puanı : 9
Yıldız puanı : 5785

http://besiktas.taraftariyiz.com

Mesaj tarafından alone_leyla Perş. Haz. 12, 2008 6:36 pm

Seni seviyorum; elini kalbimin uzerinde hissettigim zaman, uzuntulerimi alıp onların yerine simdiye kadar kimsenin basaramadıgı o sıcaklıgı koymayı basardıgın icin...</

çok güzel saol
alone_leyla
alone_leyla
Süper Moderatör
Süper Moderatör

Forum Puanı : 1
Yıldız puanı : 5862

Mesaj tarafından D'Leh Çarş. Haz. 18, 2008 11:19 am

siz sagollun devamı gelıcek ıns : ))))
D'Leh
D'Leh
Admin
Admin

Forum Puanı : 4
Yıldız puanı : 6768

http://xat.com/gocmenlern_yeri

Mesaj tarafından obiçemte Perş. Haz. 19, 2008 8:04 pm

bekleriz devamı nı
fakat diyemeden edemiycem
herkez yine de sevdiği değer verdiği insana içinden gelen sözleri söylemelidir Exclamation
bu şekılde sözler artık o kadar basit geliyor ki..yapmacık gibi..neyse sen yine dilediğin gibi sözler yaz gadaşım Very Happy
biz emeğe saygılı olup yorumumuzu yaparız gene Very Happy
obiçemte
obiçemte
demir baş üye
demir baş üye

Forum Puanı : 9
Yıldız puanı : 5785

http://besiktas.taraftariyiz.com

- Similar topics