YaLNıZLaR CaFeSi...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AşKıN DiLi...

2 posters

AşKıN DiLi... Empty AşKıN DiLi...

Mesaj tarafından alone_leyla Ptsi Haz. 09, 2008 12:13 am

Hep "aşkın dili olsa da konuşsa" deriz. İşte birgün aşk konuşmaya başlamış ve demiş ki :

- "Ey insanlık hep peşimden koştunuz, bana ulaşmaya çalıştınız. Aslında bana ulaştınız ama hiç farketmediniz. Benım için ağladınız zaman bile size hep yalan belki de şaka gibi geldim. Bana hep yakıştırmalar yaptınız. Size bir hikaye anlatayım.

Birgün küçük bir kedi kuyruğunu yakalamak için hep kendi etrafında dönüp duruyormuş ve büyük kedi dayanamayıp ne yapmaya çalışıyorsun diye sormuş. Yavru kedi de bana ancak kuyruğumu yakaladığım zaman mutluluğa ulaşacağımı söylediler. Ben de onun için uğraşıyorum diye cevap vermiş.

Büyük kedi gülmüş ve "ben de küçükken senin gibiydim. Hep kendi etrafımda döner, kuyruğumu yakalamaya çalışırdım ama birgün durdum ve düşündüm ve yürümeye karar verdim işte o zaman anladım ki zaten o benim peşimden geliyordu."

İşte şimdi anladınız mı? Aşk bir kedinin kuyruğudur ki ona ulaşmak için peşinden koşmanız gerekmez, o zaten her hareketinizde arkanızdan gelir.
alone_leyla
alone_leyla
Süper Moderatör
Süper Moderatör

Forum Puanı : 1
Yıldız puanı : 5902

AşKıN DiLi... Empty Geri: AşKıN DiLi...

Mesaj tarafından cyléle Ptsi Haz. 09, 2008 2:34 pm

cok hos ....
cyléle
cyléle
demir baş üye